Message Push (1.0.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Message
ur: پیغام

en: Field
ur: فیلڈ

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
