Message Push (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: None
ca: Cap

en: Message
ca: Missatge

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Flag
ca: Bandera

en: Machine name
ca: Nom-màquina
