Message Recipient (1.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Message
mr: संदेश

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा
