Message Subscribe (2.0.1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Inactive
kn: ನಿಷ್ಕ್ರಿಯ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Flags
kn: ವೇಗ
