Message Subscribe (2.0.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Message
sr: Порука

en: Save
sr: Сачувај

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Unpublished
sr: Необјабљено
