Message Subscribe (2.1.0) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Groups
af: Groepe

en: Send email
af: Stuur e-pos

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Unsubscribe
af: Beëindig intekenaarskap

en: On
af: Op

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Save
af: Stoor

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Users
af: Gebruikers

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
