Message Subscribe (2.1.0) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Groups
bs: Grupe

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Message
bs: Poruka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Subscriptions
bs: Pretplate

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Published
bs: Objavljeno

en: Users
bs: Korisnici

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Node reference
bs: Referenciranje nodova

en: View name
bs: Ime view-a
