Message Subscribe (2.0.1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: On
ta: சரி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Message
ta: செய்தி

en: Save
ta: சேமி

en: User
ta: பயனர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: All
ta: எல்லா

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Off
ta: இல்லை

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
