Message Subscribe (8.x-1.0-alpha12) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Groups
it: Gruppi

en: Send email
it: Invia messaggio

en: Subscribe
it: Registrati

en: Unsubscribe
it: Annulla iscrizione

en: Reset
it: Ripristina

en: Message
it: Messaggio

en: Save
it: Salva

en: Subscriptions
it: Iscrizioni

en: Email
it: E-mail

en: All
it: Tutti

en: Terms
it: Termini

en: Desc
it: Disc

en: Users
it: Utenti

en: Email content
it: Contenuto dell'email

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Flags
it: Contrassegni

en: View name
it: Nome della vista

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
