Message Subscribe (8.x-1.0-alpha12) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Send email
ka: ელ. ფოსტის გაგზავნა

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: All
ka: ყველა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: - All -
ka: - ყველა -
