Message Subscribe (8.x-1.0-alpha12) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Groups
sv: Grupper

en: Send email
sv: Skicka e-post

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Unsubscribe
sv: Säg upp prenumeration

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: Save
sv: Spara

en: Subscriptions
sv: Prenumerationer

en: Email
sv: E-post

en: All
sv: Alla

en: Terms
sv: Termer

en: Desc
sv: Fallande

en: Users
sv: Användare

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Manage subscriptions
sv: Hantera prenumerationer

en: Offset
sv: Kompensera

en: Flags
sv: Flaggor

en: View name
sv: Namn på vyn

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
