Message Subscribe (8.x-1.0-alpha13) - en to de translation catalogue (28 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Groups
de: Gruppen

en: Send email
de: E-Mail senden

en: Subscribe
de: Abonnieren

en: Unsubscribe
de: Abbestellen

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Save
de: Speichern

en: Subscriptions
de: Abonnements

en: Email
de: E-Mail

en: All
de: Alle

en: Terms
de: Begriffe

en: Desc
de: Absteigend

en: Users
de: Benutzer

en: Email content
de: Inhalt der E-Mail

en: Sort by
de: Sortieren nach

en: Apply
de: Anwenden

en: Manage subscriptions
de: Abonnements verwalten

en: Offset
de: Versatz

en: Flags
de: Kennzeichnungen

en: View name
de: Ansichtsname

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Don't send email
de: Keine E-Mails senden

en: Email groups
de: E-Mail Gruppen

en: Email terms
de: E-Mail Begriffe

en: Email users
de: E-Mail Benutzer
