Message Subscribe (8.x-1.0-alpha13) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Groups
pt: Grupos

en: Send email
pt: Enviar e-mail

en: Subscribe
pt: Assinar

en: Unsubscribe
pt: Cancelar inscrição

en: Reset
pt: Redefinir

en: Message
pt: Mensagem

en: Save
pt: Salvar

en: Subscriptions
pt: Inscrições

en: All
pt: Tudo

en: Terms
pt: Termos

en: Desc
pt: Decrescente

en: Users
pt: Usuários

en: Email content
pt: Conteúdo do email

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Apply
pt: Aplicar

en: Manage subscriptions
pt: Gerenciar assinaturas

en: Offset
pt: Deslocamento

en: View name
pt: Nome da view

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal
