Message Subscribe (8.x-1.0-alpha4) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: Subscriptions
da: Abonnementer

en: Email
da: E-mail

en: All
da: Alle

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Flags
da: Flag

en: View name
da: Navn

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
