Message Subscribe (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Email
ug: ئېلخەت

en: All
ug: ھەممە

en: ,
ug: ،

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
