Message Subscribe (8.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Groups
fr: Groupes

en: Send email
fr: Envoyer un courriel

en: Subscribe
fr: S'abonner

en: Unsubscribe
fr: Se désabonner

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Save
fr: Enregistrer

en: Subscriptions
fr: Abonnements

en: Email
fr: Courriel

en: All
fr: Tout

en: Terms
fr: Termes

en: Users
fr: Utilisateurs

en: Email content
fr: Contenu du courriel

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Manage subscriptions
fr: Gérer les abonnements

en: Offset
fr: Décalage

en: Email subscriptions
fr: Abonnements par courriel

en: View name
fr: Nom de la vue

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Master
fr: Principal
