Message Subscribe (8.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Content
te: సారము

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Send email
te: ఈ మెయిల్ పంపించు

en: Message
te: సందేశం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: All
te: అన్నీ

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
