Message Subscribe (8.x-1.0-beta5) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Groups
ar: مجموعات

en: Send email
ar: أرسل بريد إلكتروني

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: Save
ar: حفظ

en: Subscriptions
ar: الاشتراكات

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: All
ar: الكل

en: Terms
ar: المصطلحات

en: Desc
ar: تنازلي

en: Users
ar: المستخدمين

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: View name
ar: اسم الرؤية

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
