Message Subscribe (8.x-1.0-beta5) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Groups
oc: Gropes

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: Save
oc: Enregistrar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: All
oc: Tot

en: Terms
oc: Tèrmes

en: Users
oc: Utilizaires

en: Email content
oc: Contengut del corrièr electronic

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: View name
oc: Nom de la vista

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
