Message Subscribe (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Groups
eo: Grupoj

en: On
eo: Ŝaltita

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Save
eo: Konservu

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Published
eo: Publikigita

en: Desc
eo: malkreske

en: Users
eo: Uzantoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: View name
eo: Nomo de vido

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
