Message Subscribe (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Send email
fa: فرستادن نامه الکترونیکی

en: On
fa: روشن

en: Reset
fa: اعاده

en: Message
fa: پیغام

en: Save
fa: ذخیره

en: User
fa: کاربر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: All
fa: همه

en: Active
fa: فعال

en: Off
fa: خاموش

en: Published
fa: منتشر شده

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Users
fa: کاربران

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: View name
fa: نام نما

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
