Message Subscribe (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Message
ps: پيغام

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Users
ps: غړي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
