Message Subscribe (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Message
da: Meddelelse

en: Save
da: Gem

en: Subscriptions
da: Abonnementer

en: Manage subscriptions
da: Håndter abonnementer

en: View name
da: Navn
