Message Thread (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (42 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Update
lv: Atjaunināt

en: View
lv: Skatīt

en: Text
lv: Teksts

en: Created
lv: Izveidots

en: Create
lv: Izveidot

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Private Messages
lv: Privātas Vēstules

en: Inbox
lv: Iesūtne

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Message Text
lv: Vēstules teksts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Reply
lv: Atbildēt

en: @type: updated %title.
lv: @type: labots %title.

en: @type: added %title.
lv: @type: pievienots(a) %title.

en: Offset
lv: Atkāpe

en: @type %title has been created.
lv: Tika izveidots @type %title

en: @type %title has been updated.
lv: @type tipa ieraksts %title tika labots.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Message template
lv: Vēstules veidne
