Message Thread (8.x-1.0-beta8) - en to kk translation catalogue (31 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Create
kk: Қосу

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Messages
kk: Хаттар

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Reply
kk: Жауап беру

en: @type: updated %title.
kk: @type: %title жаңартылды.

en: @type: added %title.
kk: @type: %title қосылды.

en: @type %title has been created.
kk: @type %title құрылды.

en: @type %title has been updated.
kk: %title @type жаңартылды.
