Message Thread (8.x-1.0-beta9) - en to hy translation catalogue (31 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Reply
hy: Պատասխան

en: @type: updated %title.
hy: @type թարմացված %title:

en: @type: added %title.
hy: @type ավելացված %title:

en: Number of comments
hy: Մեկնաբանությունների քանակը

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: @type %title has been created.
hy: @type %title ստեղծված է։

en: @type %title has been updated.
hy: @type %title թարմացվել է:

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:
