Message UI (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Email address
be: Email адрас

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Language
be: Мова

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: Update
be: Абнавіць

en: View
be: Праглядзець

en: Create
be: Стварыць

en: Anonymous
be: Ананім

en: @type: updated %title.
be: @type: абноўлены %title.

en: @type: added %title.
be: @type: дададзены %title.

en: Field settings
be: Наладкі поля

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: @type %title has been created.
be: @type %title быў створаны.

en: @type %title has been updated.
be: @type %title быў абноўлены.

en: By @name on @date
be: Зроблена @name ў @date

en: By @name
be: Па @name

en: Contextual links
be: Кантэкстуальныя спасылкі

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
be[0]: Вы сапраўды жадаеце выдаліць гэты элемент?
be[1]: Вы сапраўды жадаеце выдаліць гэтыя элементы?
