Message UI (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Language
hr: Jezik

en: Edit
hr: Uredi

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: Update
hr: Osvježi

en: View
hr: Pregled

en: Create
hr: Stvori

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: @type: updated %title.
hr: @type: osvježen %title.

en: @type: added %title.
hr: @type: %title je dodan.

en: Field settings
hr: Postavke polja

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: @type %title has been created.
hr: @type %title je stvoren.

en: @type %title has been updated.
hr: @type %title je osvježen.

en: By @name on @date
hr: Od @name u @date

en: By @name
hr: Od @name

en: Contextual links
hr: Kontekstualne poveznice

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
hr[0]: Želite li zbilja ukloniti ovu stavku?
hr[1]: Želite li zbilja ukloniti ove stavke?
hr[2]: Želite li zbilja ukloniti ove stavke?
