Message UI (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Email address
kk: Email адресі

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Create
kk: Қосу

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: @type: updated %title.
kk: @type: %title жаңартылды.

en: @type: added %title.
kk: @type: %title қосылды.

en: Field settings
kk: Өріс параметрлері

en: @type %title has been created.
kk: @type %title құрылды.

en: @type %title has been updated.
kk: %title @type жаңартылды.
