Message UI (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Email address
sv: E-postadress

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Language
sv: Språk

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: Settings
sv: Inställningar

en: Update
sv: Uppdatera

en: View
sv: Visa

en: Create
sv: Skapa

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Add message
sv: Lägg till meddelande

en: @type: updated %title.
sv: @type: uppdaterade %title.

en: @type: added %title.
sv: @type: lade till %title.

en: Field settings
sv: Inställningar för fält

en: Text to display
sv: Text att visa

en: Notify
sv: Meddela

en: Message Content
sv: Innehåll för meddelande

en: Send Message
sv: Skicka meddelande

en: @type %title has been created.
sv: %title (@type) har skapats.

en: @type %title has been updated.
sv: %title (@type) har uppdaterats.

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: By @name on @date
sv: Av @name @date

en: By @name
sv: Av @name

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
sv[0]: Är du säker på att du vill ta bort detta inlägg?
sv[1]: Är du säker på att du vill ta bort dessa inlägg?

en: The aliased path to this content.
sv: Sökvägen med alias till detta innehåll.
