Message UI (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Update
el: Ενημέρωση

en: View
el: Προβολή

en: Create
el: Δημιουργία

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: @type: updated %title.
el: @type: ενημερώθηκε %title.

en: @type: added %title.
el: @type: προστέθηκε το %title.

en: Field settings
el: Ρυθμίσεις πεδίου

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: @type %title has been created.
el: Ο τύπος @type με τίτλο %title δημιουργήθηκε.

en: @type %title has been updated.
el: Ο τύπος @type με τίτλο %title ενημερώθηκε.

en: By @name on @date
el: Από @name στις @date

en: By @name
el: Από @name

en: Contextual links
el: Συναφείς σύνδεσμοι

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
el[0]: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτό το αντικείμενο;
el[1]: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτά τα αντικείμενα;
