Message UI (8.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Cancel
ru: Отмена

en: Language
ru: Язык

en: Edit
ru: Редактировать

en: Message
ru: Сообщение

en: Settings
ru: Настройки

en: Update
ru: Обновить

en: View
ru: Просмотр

en: Create
ru: Создать

en: Anonymous
ru: Гость

en: @type: updated %title.
ru: @type: обновлен материал %title.

en: @type: added %title.
ru: @type: добавлен материал %title.

en: Field settings
ru: Настройки поля

en: Text to display
ru: Текст для показа

en: Notify
ru: Уведомить

en: Message Content
ru: Содержимое сообщения

en: Send Message
ru: Отправить сообщение

en: @type %title has been created.
ru: Материал %title типа @type был создан.

en: @type %title has been updated.
ru: Материал %title типа "@type" был обновлён.

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: By @name on @date
ru: @name, @date

en: By @name
ru: @name

en: Contextual links
ru: Контекстные ссылки

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ru[0]: Вы уверены, что хотите удалить это?
ru[1]: Вы уверены, что хотите удалить всё это?
ru[2]: Вы уверены, что хотите удалить всё это?

en: Example Batch has encountered an error.
ru: Пример пакетной обработки вызвал ошибку.

en: The aliased path to this content.
ru: Путь-синоним на данный материал.
