Message UI (8.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Language
eo: Lingvo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: View
eo: Vidu

en: Create
eo: Kreu

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: @type: updated %title.
eo: @type: ĝisdatigita %title.

en: @type: added %title.
eo: @type: aldonita %title.

en: Field settings
eo: Agordoj de kampo

en: @type %title has been created.
eo: @type %title estas kreita.

en: @type %title has been updated.
eo: @type %title estas ĝisdatigita.
