Message UI (8.x-1.0-beta3) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: By @name on @date
ga: Le @name, @date

en: By @name
ga: Le @name
