Message UI (8.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Language
gl: Idioma

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Update
gl: Actualizar

en: View
gl: Ver

en: Create
gl: Crear

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: @type: updated %title.
gl: @type: actualizado %title.

en: @type: added %title.
gl: @type: engadido %title.

en: Field settings
gl: Configuracións do campo

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Message Content
gl: Contido da mensaxe

en: Send Message
gl: Enviar mensaxe

en: @type %title has been created.
gl: Creouse @type %title.

en: @type %title has been updated.
gl: O contido @type %title foi actualizado.

en: By @name on @date
gl: Por @name en @date

en: By @name
gl: Por @name

en: Contextual links
gl: Enlaces contextuais

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
gl[0]: Seguro que quere borrar este elemento?
gl[1]: Seguro que quere borrar estes elementos?
