Message UI (8.x-1.0-beta3) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်
