Message UI (8.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Language
sk: Jazyk

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Update
sk: Aktualizovať

en: View
sk: Zobraziť

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: @type: updated %title.
sk: @type: aktualizované %title.

en: @type: added %title.
sk: @type: pridané %title.

en: Field settings
sk: Nastavenie poľa

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Message Content
sk: Jadro správy

en: Send Message
sk: Odoslať správu

en: @type %title has been created.
sk: @type %title bol vytvorený.

en: @type %title has been updated.
sk: @type %title bol aktualizovaný.

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: By @name on @date
sk: Od používateľa @name - @date

en: By @name
sk: Podľa @name

en: Contextual links
sk: Kontextové odkazy

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
sk[0]: Naozaj chcete odstrániť túto položku?
sk[1]: Naozaj chcete odstrániť tieto položky?
sk[2]: Naozaj chcete odstrániť tieto položky?
