Message UI (8.x-1.0-beta4) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Language
ast: Llingua

en: Edit
ast: Editar

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: Update
ast: Anovar

en: View
ast: Vista

en: Create
ast: Crear

en: Anonymous
ast: Anónimu
