Message UI (8.x-1.0-beta4) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Email address
ja: メールアドレス

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Language
ja: 言語

en: Edit
ja: 編集

en: Message
ja: メッセージ

en: Settings
ja: 設定

en: Update
ja: 更新

en: View
ja: ビュー

en: Create
ja: 作成

en: Anonymous
ja: 匿名

en: @type: updated %title.
ja: @type: %titleが更新されました。

en: @type: added %title.
ja: @type: %titleが追加されました。

en: Field settings
ja: フィールドの設定

en: Text to display
ja: 表示するテキスト

en: @type %title has been created.
ja: @type %title が作成されました。

en: @type %title has been updated.
ja: @type %title が更新されました。

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。

en: By @name on @date
ja: 日付 @date 　　投稿者 @name

en: By @name
ja: @name 作成

en: Contextual links
ja: コンテンツ上のリンク

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ja[0]: この記事を削除してよろしいですか？
ja[1]: これらの記事を削除してよろしいですか？

en: The aliased path to this content.
ja: このコンテンツのエイリアス化されたパス。
