Message UI (8.x-1.0-beta4) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Language
ka: ენა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Update
ka: განახლება

en: Create
ka: შექმნა

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: @type: updated %title.
ka: @type: განახლებულია %title.

en: @type: added %title.
ka: @type: დამატებულია %title.
