Message UI (8.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Language
lv: Valoda

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Update
lv: Atjaunināt

en: View
lv: Skatīt

en: Create
lv: Izveidot

en: Anonymous
lv: Viesis

en: @type: updated %title.
lv: @type: labots %title.

en: @type: added %title.
lv: @type: pievienots(a) %title.

en: Field settings
lv: Lauku iestatījumi

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Send Message
lv: Sūtīt ziņojumu

en: @type %title has been created.
lv: Tika izveidots @type %title

en: @type %title has been updated.
lv: @type tipa ieraksts %title tika labots.

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.

en: By @name on @date
lv: No @name datumā @date

en: By @name
lv: No @name

en: Message template
lv: Vēstules veidne

en: Contextual links
lv: Konteksta saites

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lv[0]: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šo ierakstu?
lv[1]: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šos ierakstus?
