Message UI (8.x-1.0-beta4) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Email address
os: Email адрес

en: Cancel
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Update
os: Сног кæн

en: View
os: Фенд
