Message UI (8.x-1.0-beta4) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: @type %title has been created.
sr: @type %title је направљен.
