Message UI (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Update
ar: تحديث

en: View
ar: عرض

en: Create
ar: أنشئ

en: Anonymous
ar: مجهول

en: @type: updated %title.
ar: @type: تم تحديث %title.

en: @type: added %title.
ar: @type: تمت إضافة %title.

en: Field settings
ar: إعدادات الحقل

en: @type %title has been created.
ar: تم إنشاء ال@type‏ %title.

en: @type %title has been updated.
ar: تم تحديث ال@type‏ %title.

en: By @name on @date
ar: من @name بتاريخ  @date

en: By @name
ar: من %name

en: Contextual links
ar: الروابط السياقية

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ar[0]: هل أنت متأكد من حذف هذا العنصر؟
ar[1]: هل أنت متأكد من حذف هذا العنصر؟
ar[2]: هل أنت متأكد من حذف هذين العنصرين؟
ar[3]: هل أنت متأكد من حذف هذه العناصر؟
ar[4]: هل أنت متأكد من حذف هذه العناصر؟
ar[5]: هل أنت متأكد من حذف هذه العناصر؟
