Message UI (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Email address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Language
cy: Iaith

en: Edit
cy: Golygu

en: Message
cy: Neges

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Update
cy: Diweddaru

en: View
cy: Gweld

en: Create
cy: Creu

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: @type: updated %title.
cy: @type: wedi diweddaru %title.

en: @type: added %title.
cy: @type: wedi ychwanegu %title.

en: Field settings
cy: Gosodiadau maes

en: Text to display
cy: Testun i ddangos

en: @type %title has been created.
cy: Mae @type %title wedi ei greu.

en: @type %title has been updated.
cy: Mae @type %title wedi ei ddiweddaru.
