Message UI (8.x-1.0) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: View
dz: སྟོན་

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: @type: updated %title.
dz: @type: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ་ %title

en: @type: added %title.
dz: @type:  %title ཁ་སྐོང་རྐྱབས་ཡོདཔ།

en: Field settings
dz: ས་སྒོ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
