Message UI (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: @type: updated %title.
hy: @type թարմացված %title:

en: @type: added %title.
hy: @type ավելացված %title:

en: Field settings
hy: Դաշտի պարամետրեր

en: @type %title has been created.
hy: @type %title ստեղծված է։

en: @type %title has been updated.
hy: @type %title թարմացվել է:

en: By @name
hy: Հեղինակ` @name
