Message UI (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: Create
ne: सिर्जना

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: @type %title has been created.
ne: @type %title बनाईयो
