Message UI (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Language
ta: மொழி

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: View
ta: நோக்குக

en: Anonymous
ta: பெயரிலி
