Message UI (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Update
ca: Actualitza

en: View
ca: Mostra

en: Create
ca: Crea

en: Anonymous
ca: Anònim

en: @type: updated %title.
ca: @type: %title actualitzat.

en: @type: added %title.
ca: @type: %title afegit.

en: Field settings
ca: Paràmetres del camp

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Send Message
ca: Envia el missatge

en: @type %title has been created.
ca: S'ha creat @type %title.

en: @type %title has been updated.
ca: S'ha actualitzat @type %title.

en: By @name on @date
ca: Per @name el @date

en: By @name
ca: Per @name

en: Contextual links
ca: Enllaços contextuals

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ca[0]: Esteu segur de voler suprimir aquest element?
ca[1]: Esteu segur de voler suprimir aquests elements?

en: The aliased path to this content.
ca: El camí amb àlies d'aquest contingut.
